|
---|
|
16:00 | FT |
Zeta
2 - 0
Radnicki B.
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
FK Zemun
5 - 3
Buducnost
| (2 - 2) | |
16:30 | FT |
Hajduk B.
0 - 0
FC Smederevo
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Cukaricki
1 - 3
Hajduk K.
| (0 - 1) | |
19:00 | FT |
Red Star Belgrade
0 - 1
Borac C.
| (0 - 0) | |
|
15:45 | FT |
Sutjeska
1 - 4
Partizan Belgrad
| (1 - 3) | |
|
16:30 | FT |
Obilic
0 - 2
FK Zemun
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
Hajduk K.
0 - 0
Sutjeska
| (0 - 0) | |
16:30 | FT |
FC Smederevo
0 - 0
Cukaricki
| (0 - 0) | |
19:00 | FT |
Buducnost
1 - 0
Zeta
| (1 - 0) | |
|
16:30 | FT |
Radnicki B.
2 - 0
Hajduk B.
| (0 - 0) | |
19:00 | FT |
Partizan Belgrad
1 - 1
Borac C.
| (1 - 0) | |
|
15:00 | FT |
Sutjeska
1 - 1
FC Smederevo
| (1 - 0) | |
15:30 | FT |
Hajduk B.
2 - 3
Buducnost
| (1 - 2) | |
16:00 | FT |
Zeta
2 - 1
Obilic
| (2 - 0) | |
16:00 | FT |
OFK Belgrade
2 - 0
Borac C.
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Cukaricki
0 - 2
Radnicki B.
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
FK Zemun
1 - 1
Zeleznik
| (0 - 1) | |
18:30 | FT |
Partizan Belgrad
5 - 0
Hajduk K.
| (0 - 0) | |
|
16:00 | FT |
Vojvodina
4 - 2
Obilic
| (1 - 0) | |
|
16:00 | FT |
Borac C.
0 - 2
Hajduk K.
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Obilic
1 - 0
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
OFK Belgrade
2 - 0
Vojvodina
| (0 - 0) | |
18:30 | FT |
Buducnost
0 - 0
Cukaricki
| (0 - 0) | |
|
15:30 | FT |
Zeleznik
1 - 3
Zeta
| (0 - 2) | |
16:00 | FT |
FC Smederevo
1 - 3
Partizan Belgrad
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Radnicki B.
0 - 1
Sutjeska
| (0 - 0) | |
18:30 | FT |
Red Star Belgrade
1 - 0
FK Zemun
| (1 - 0) | |
|
15:00 | FT |
Vojvodina
1 - 0
Borac C.
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
FK Zemun
3 - 2
OFK Belgrade
| (2 - 0) | |
15:30 | FT |
Zeta
1 - 1
Red Star Belgrade
| (0 - 1) | |
15:30 | FT |
Hajduk K.
0 - 0
FC Smederevo
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Hajduk B.
0 - 0
Zeleznik
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Cukaricki
2 - 1
Obilic
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Sutjeska
0 - 1
Buducnost
| (0 - 1) | |
18:00 | FT |
Partizan Belgrad
1 - 0
Radnicki B.
| (0 - 0) | |
|
15:30 | FT |
OFK Belgrade
1 - 0
Zeleznik
| (0 - 0) | |
|
15:00 | FT |
Obilic
1 - 1
Sutjeska
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
OFK Belgrade
0 - 1
Zeta
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Vojvodina
1 - 0
FK Zemun
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Borac C.
1 - 0
FC Smederevo
| (0 - 0) | |
15:30 | FT |
Zeleznik
2 - 1
Cukaricki
| (0 - 1) | |
|
15:30 | FT |
Radnicki B.
2 - 2
Hajduk K.
| (2 - 1) | |
17:00 | FT |
Buducnost
0 - 2
Partizan Belgrad
| (0 - 2) | |
18:00 | FT |
Red Star Belgrade
5 - 0
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
|
15:00 | FT |
Red Star Belgrade
4 - 2
OFK Belgrade
| (1 - 1) | |
15:00 | FT |
Zeleznik
2 - 2
Vojvodina
| (0 - 1) | |
|
14:30 | FT |
Sutjeska
1 - 0
Zeleznik
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Cukaricki
0 - 1
Red Star Belgrade
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Hajduk B.
2 - 3
OFK Belgrade
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Hajduk K.
0 - 1
Buducnost
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Zeta
1 - 0
Vojvodina
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
FC Smederevo
3 - 0
Radnicki B.
| (2 - 0) | |
15:00 | FT |
FK Zemun
2 - 2
Borac C.
| (1 - 2) | |
17:30 | FT |
Partizan Belgrad
4 - 1
Obilic
| (1 - 1) | |
|
13:00 | FT |
Vojvodina
1 - 1
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
FK Zemun
2 - 1
Zeta
| (2 - 1) | |
14:30 | FT |
OFK Belgrade
2 - 0
Cukaricki
| (2 - 0) | |
14:30 | FT |
Obilic
1 - 3
Hajduk K.
| (1 - 1) | |
14:30 | FT |
Borac C.
1 - 1
Radnicki B.
| (0 - 0) | |
14:30 | FT |
Buducnost
0 - 1
FC Smederevo
| (0 - 1) | |
|
14:00 | FT |
Red Star Belgrade
3 - 0
Sutjeska
| (2 - 0) | |
14:30 | FT |
Zeleznik
1 - 2
Partizan Belgrad
| (1 - 0) | |
|
12:30 | FT |
Sutjeska
3 - 2
OFK Belgrade
| (0 - 0) | |
13:30 | FT |
Zeta
4 - 0
Borac C.
| (2 - 0) | |
13:30 | FT |
Cukaricki
1 - 1
Vojvodina
| (1 - 1) | |
13:30 | FT |
FC Smederevo
1 - 1
Obilic
| (0 - 1) | |
13:30 | FT |
Hajduk B.
2 - 0
FK Zemun
| (1 - 0) | |
13:30 | FT |
Partizan Belgrad
0 - 0
Red Star Belgrade
| (0 - 0) | |
|
13:35 | FT |
Radnicki B.
2 - 1
Buducnost
| (1 - 1) | |
14:00 | FT |
Hajduk K.
3 - 0
Zeleznik
| (1 - 0) | |
|
12:00 | FT |
Sutjeska
1 - 0
FK Zemun
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
FC Smederevo
0 - 2
Red Star Belgrade
| (0 - 1) | |
13:00 | FT |
Hajduk B.
1 - 2
Borac C.
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
Hajduk K.
0 - 0
OFK Belgrade
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Cukaricki
0 - 1
Zeta
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Buducnost
3 - 1
Obilic
| (2 - 1) | |
13:00 | FT |
Partizan Belgrad
1 - 0
Vojvodina
| (0 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Radnicki B.
1 - 0
Zeleznik
| (1 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Vojvodina
1 - 3
Red Star Belgrade
| (1 - 1) | |
|
12:30 | FT |
Hajduk B.
0 - 3
Cukaricki
| (0 - 3) | |
12:30 | FT |
Zeta
2 - 1
Sutjeska
| (1 - 0) | |
12:30 | FT |
Borac C.
0 - 0
Obilic
| (0 - 0) | |
12:30 | FT |
OFK Belgrade
3 - 0
FC Smederevo
| (2 - 0) | |
12:30 | FT |
Vojvodina
1 - 1
Hajduk K.
| (1 - 1) | |
12:30 | FT |
Zeleznik
2 - 2
Buducnost
| (0 - 0) | |
12:30 | FT |
Red Star Belgrade
4 - 0
Radnicki B.
| (1 - 0) | |
|
12:00 | FT |
FK Zemun
0 - 5
Partizan Belgrad
| (0 - 2) | |
|
12:00 | FT |
Hajduk K.
0 - 1
FK Zemun
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
FC Smederevo
1 - 0
Vojvodina
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Cukaricki
3 - 2
Borac C.
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Sutjeska
0 - 0
Hajduk B.
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Obilic
2 - 0
Zeleznik
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Partizan Belgrad
3 - 2
Zeta
| (2 - 0) | |
|
12:00 | FT |
Radnicki B.
1 - 2
OFK Belgrade
| (0 - 1) | |
17:00 | FT |
Buducnost
1 - 3
Red Star Belgrade
| (0 - 1) | |
|
12:00 | FT |
Zeta
3 - 0
Hajduk K.
| (2 - 0) | |
12:00 | FT |
OFK Belgrade
1 - 0
Buducnost
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Vojvodina
2 - 1
Radnicki B.
| (2 - 0) | |
12:00 | FT |
Borac C.
1 - 0
Zeleznik
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Red Star Belgrade
4 - 1
Obilic
| (2 - 0) | |
12:00 | FT |
Cukaricki
3 - 0
Sutjeska
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
FK Zemun
2 - 0
FC Smederevo
| (1 - 0) | |
|
12:00 | FT |
Hajduk B.
0 - 3
Partizan Belgrad
| (0 - 1) | |
|
12:00 | FT |
Zeleznik
3 - 5
Red Star Belgrade
| (1 - 3) | |
12:00 | FT |
Sutjeska
3 - 1
Borac C.
| (3 - 1) | |
12:00 | FT |
Obilic
2 - 0
OFK Belgrade
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
FC Smederevo
0 - 2
Zeta
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Hajduk K.
1 - 1
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
12:00 | FT |
Buducnost
3 - 1
Vojvodina
| (1 - 1) | |
|
12:00 | FT |
Radnicki B.
0 - 0
FK Zemun
| (0 - 0) | |
12:00 | FT |
Partizan Belgrad
3 - 1
Cukaricki
| (1 - 0) | |
|
12:30 | FT |
Obilic
1 - 0
Vojvodina
| (0 - 0) | |
12:30 | FT |
Borac C.
0 - 2
Red Star Belgrade
| (0 - 1) | |
12:30 | FT |
Zeleznik
3 - 2
OFK Belgrade
| (1 - 0) | |
12:30 | FT |
FC Smederevo
1 - 1
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
12:30 | FT |
Hajduk K.
1 - 0
Cukaricki
| (0 - 0) | |
12:30 | FT |
Buducnost
0 - 1
FK Zemun
| (0 - 0) | |
|
12:30 | FT |
Zeta
0 - 0
Buducnost
| (0 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Zeleznik
1 - 0
FK Zemun
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
Borac C.
0 - 2
OFK Belgrade
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Red Star Belgrade
3 - 0
Vojvodina
| (2 - 0) | |
13:00 | FT |
Buducnost
4 - 0
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Hajduk K.
0 - 1
Partizan Belgrad
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
FC Smederevo
1 - 1
Sutjeska
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Radnicki B.
3 - 0
Cukaricki
| (2 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Hajduk B.
1 - 2
Obilic
| (1 - 1) | |
13:00 | FT |
Zeta
1 - 0
Zeleznik
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
Vojvodina
0 - 1
OFK Belgrade
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Cukaricki
3 - 1
Buducnost
| (2 - 1) | |
13:00 | FT |
Hajduk K.
1 - 1
Borac C.
| (1 - 1) | |
13:00 | FT |
FK Zemun
0 - 0
Red Star Belgrade
| (0 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Sutjeska
0 - 1
Radnicki B.
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Partizan Belgrad
4 - 1
FC Smederevo
| (1 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Hajduk B.
0 - 3
Radnicki B.
| (0 - 2) | |
13:00 | FT |
OFK Belgrade
0 - 1
Red Star Belgrade
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Cukaricki
1 - 1
FC Smederevo
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
Sutjeska
0 - 2
Hajduk K.
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Vojvodina
2 - 0
Zeleznik
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
FK Zemun
2 - 0
Obilic
| (1 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Partizan Belgrad
3 - 0
Sutjeska
| (2 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Radnicki B.
3 - 0
Zeta
| (2 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Zeleznik
3 - 0
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
OFK Belgrade
4 - 0
FK Zemun
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
FC Smederevo
3 - 1
Hajduk K.
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
Borac C.
3 - 0
Vojvodina
| (0 - 0) | |
13:00 | FT |
Red Star Belgrade
2 - 1
Zeta
| (1 - 0) | |
13:00 | FT |
Obilic
1 - 0
Cukaricki
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Buducnost
1 - 0
Sutjeska
| (0 - 0) | |
|
13:30 | FT |
Radnicki B.
1 - 2
Partizan Belgrad
| (1 - 1) | |
|
12:00 | FT |
Sutjeska
0 - 0
Obilic
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Zeta
2 - 0
OFK Belgrade
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Hajduk K.
2 - 1
Radnicki B.
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Cukaricki
0 - 2
Zeleznik
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
FC Smederevo
1 - 4
Borac C.
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Hajduk B.
0 - 4
Red Star Belgrade
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Partizan Belgrad
1 - 0
Buducnost
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
FK Zemun
0 - 0
Vojvodina
| (0 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Borac C.
1 - 3
Partizan Belgrad
| (0 - 2) | |
|
14:00 | FT |
Obilic
0 - 4
Partizan Belgrad
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Borac C.
0 - 0
FK Zemun
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Zeleznik
1 - 0
Sutjeska
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
OFK Belgrade
6 - 0
Hajduk B.
| (2 - 0) | |
14:00 | FT |
Red Star Belgrade
5 - 0
Cukaricki
| (2 - 0) | |
14:00 | FT |
Vojvodina
2 - 2
Zeta
| (0 - 1) | |
14:00 | FT |
Buducnost
1 - 1
Hajduk K.
| (0 - 1) | |
|
14:00 | FT |
Radnicki B.
0 - 2
FC Smederevo
| (0 - 2) | |
|
14:00 | FT |
Hajduk B.
0 - 1
Vojvodina
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Sutjeska
1 - 2
Red Star Belgrade
| (1 - 2) | |
14:00 | FT |
FC Smederevo
2 - 1
Buducnost
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Radnicki B.
1 - 0
Borac C.
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Zeta
2 - 1
FK Zemun
| (2 - 0) | |
14:00 | FT |
Hajduk K.
0 - 0
Obilic
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Cukaricki
1 - 1
OFK Belgrade
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Partizan Belgrad
4 - 1
Zeleznik
| (1 - 1) | |
|
14:00 | FT |
Zeleznik
2 - 1
Hajduk K.
| (2 - 0) | |
14:00 | FT |
Vojvodina
1 - 0
Cukaricki
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Obilic
1 - 0
FC Smederevo
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
OFK Belgrade
2 - 0
Sutjeska
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
Borac C.
0 - 2
Zeta
| (0 - 2) | |
14:00 | FT |
Buducnost
1 - 0
Radnicki B.
| (0 - 0) | |
14:00 | FT |
FK Zemun
2 - 1
Hajduk B.
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Red Star Belgrade
1 - 1
Partizan Belgrad
| (1 - 1) | |
|
14:00 | FT |
Sutjeska
1 - 1
Vojvodina
| (1 - 0) | |
14:00 | FT |
Hajduk B.
1 - 2
Zeta
| (1 - 1) | |
15:00 | FT |
Hajduk K.
0 - 1
Red Star Belgrade
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
FC Smederevo
0 - 2
Zeleznik
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Cukaricki
2 - 1
FK Zemun
| (1 - 0) | |
17:00 | FT |
Partizan Belgrad
3 - 2
OFK Belgrade
| (2 - 0) | |
17:30 | FT |
Buducnost
1 - 2
Borac C.
| (1 - 1) | |
|
15:00 | FT |
Radnicki B.
1 - 0
Obilic
| (1 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Vojvodina
1 - 3
Partizan Belgrad
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Borac C.
2 - 0
Hajduk B.
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Red Star Belgrade
1 - 1
FC Smederevo
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Zeta
2 - 0
Cukaricki
| (1 - 0) | |
15:00 | FT |
Zeleznik
3 - 2
Radnicki B.
| (1 - 2) | |
15:00 | FT |
OFK Belgrade
4 - 1
Hajduk K.
| (3 - 0) | |
15:00 | FT |
Obilic
4 - 2
Buducnost
| (3 - 1) | |
15:00 | FT |
FK Zemun
1 - 0
Sutjeska
| (1 - 0) | |
|
14:00 | FT |
Sutjeska
0 - 2
Zeta
| (0 - 1) | |
15:00 | FT |
Radnicki B.
0 - 1
Red Star Belgrade
| (0 - 0) | |
15:00 | FT |
Cukaricki
5 - 0
Hajduk B.
| (3 - 0) | |
15:00 | FT |
Hajduk K.
2 - 0
Vojvodina
| (2 - 0) | |
15:00 | FT |
FC Smederevo
3 - 0
OFK Belgrade
| (2 - 0) | |
15:00 | FT |
Obilic
3 - 2
Borac C.
| (3 - 1) | |
17:30 | FT |
Buducnost
0 - 0
Zeleznik
| (0 - 0) | |
17:30 | FT |
Partizan Belgrad
3 - 1
FK Zemun
| (1 - 0) | |
|
13:00 | FT |
Obilic
3 - 1
Zeta
| (3 - 1) | |
|
16:00 | FT |
Vojvodina
2 - 0
FC Smederevo
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
OFK Belgrade
3 - 2
Radnicki B.
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Borac C.
1 - 1
Cukaricki
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Red Star Belgrade
1 - 2
Buducnost
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Zeleznik
4 - 3
Obilic
| (2 - 3) | |
16:00 | FT |
Hajduk B.
3 - 2
Sutjeska
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Zeta
1 - 1
Partizan Belgrad
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
FK Zemun
1 - 0
Hajduk K.
| (0 - 0) | |
|
16:00 | FT |
Hajduk K.
3 - 2
Zeta
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
FC Smederevo
1 - 0
FK Zemun
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Radnicki B.
1 - 1
Vojvodina
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Sutjeska
1 - 2
Cukaricki
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Obilic
0 - 1
Red Star Belgrade
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
Zeleznik
3 - 1
Borac C.
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Buducnost
1 - 0
OFK Belgrade
| (0 - 0) | |
16:25 | FT |
Partizan Belgrad
7 - 0
Hajduk B.
| (3 - 0) | |
|
16:00 | FT |
Borac C.
5 - 2
Sutjeska
| (1 - 2) | |
16:00 | FT |
Hajduk B.
2 - 3
Hajduk K.
| (1 - 0) | |
16:00 | FT |
Zeta
2 - 2
FC Smederevo
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Vojvodina
2 - 1
Buducnost
| (1 - 1) | |
16:00 | FT |
Red Star Belgrade
3 - 1
Zeleznik
| (0 - 0) | |
16:00 | FT |
OFK Belgrade
2 - 1
Obilic
| (0 - 1) | |
16:00 | FT |
Cukaricki
2 - 2
Partizan Belgrad
| (1 - 2) | |
16:00 | FT |
FK Zemun
3 - 1
Radnicki B.
| (1 - 0) | |